GÜVENLİK SİSTEMLERİ

ULUSLARARASI KARAYOLU TAŞIMACILIĞI
Büyük küçük şirketler ve kurumlar için renkli olan güvenlik kamerası sistemleri şirketinizi kendi gözlerinizle kontrol ediyor gibi güvenlik sistemi sağlamaktadır.Şirket ve kurumlar daki konuma ve ürünlere göre kamera ve kamera aksesuarı seçimi yapılarak kuruluma karar verilebilir.Kamera sistemleri lensleri görüntü mesafesi ve net görünümler almak için kullanılır.Kamerada görüntü seçmek ve bu görüntüyü monitöre aktarmak için switcher veya multiplexer kullanılmaktadır.Multiplexe sistemler cok sayıda kamera görüntüsünün ekrana manuel veyahut otomatik olarak iletilmesinde kullanılmaktadır.Güvenlik kamera sistemleri görülmek istenen yerin video sinyaline dönüştürülerek monitore aktarma işini sağlamaktadır.Güvenlik sistemleri hakkında bilgi verdik ve şirketlerin güvenlik sistemleri hizmet listesi:PDKS güvenlik sistemleri , hırsız alarm güvenlik sistemleriX-ray cihazları , turnikeler , trafik bariyerleri ve otopark güvenlik sistemleri , parmak izi güvenlik sistemleri ,CCTV kamera sistemleri, erişim (Access) kontrol sistemleri, kapı tipi metal dedektörleri.Meydana gelen olumsuzlukları önlemek, tespit etmek, kayıt altına almak ve delil olarak kullanmak, geçiş kontrolü, plaka tanıma, alan kontrolü, alan güvenlik sistemleri, otoyol kontrolü, askeri sınır bölgeleri kontrolü, hava alanı kontrolü, bomba tespiti, araç altı arama, şüpheli tespit, otopark kontrolü, izinsiz giriş kontrolü, gibi kontrolerin yanında, internet üzerinden görüntüleri canlı olarak izlemek veya geçmiş kayıtlara ulaşmak gibi çözümleri en hızlı olarak yerine getirmektedir.  

küçük ölçek güvenlik kamera sistemleri

Küçük ölçekte kullanılmak üzere tasarlanmış güvenlik kamera sistemleri.

Küçük ölçekli işletmeler, konutlar, binalar, bebek bakıcı kontrolü gibi çözümlerinde kullanılmak üzere tasarlanan güvenlik kamera sistemleri, düşük bütçesine rağmen talepleri karşılayan bir yapıya sahiptir. 

Ortalama 20 gün ile 40 gün arası kayıt tutabilen, genellikle 16 kameraya kadar olan çözümler arasındadır.

Bu yapıda analog kameralar kullanıldığı gibi talep doğrultusunda ip kamera , hd cvi kamera , analog hd ( ahd ) kameralar da kullanılmaktadır.

orta ölçek güvenlik kamera sistemleri

Orta ölçekte kullanılmak üzere tasarlanmış güvenlik kamera sistemleri.

Orta ölçekli işletmeler, fabrikalar, siteler, konutlar, kamu ve devlet kurumları, okullar gibi çözümlerde kullanılmak üzere tasarlanan güvenlik kamera sistemleri, orta ölçekteki tüm talepleri karşılayan bir yapıya sahiptir. 

Ortalama 20 gün ile 40 gün arası kayıt tutabilmektedir. Talep doğrultusunda kayıt süresi 1 yıla kadar uzatılabilmektedir. Genellikle 64 kameraya kadar olan çözümler arasındadır.

Bu yapıda ip kamera , hd cvi kamera , analog hd ( ahd ) kameralar kullanılmaktadır.

büyük ölçek güvenlik kamera sistemleri

Büyük ölçekte kullanılmak üzere tasarlanmış güvenlik kamera sistemleri.

Büyük ölçekli işletmeler, hava alanları, askeri alanlar ve sınır bölgeleri, antrepolar, fabrikalar, güneş enerji, rüzgar enerji ve enerji santralleri, kent güvenlik sistemleri, plaka tanıma sistemleri, mobese sistemleri, yangın önleme sistemleri, kamu ve devlet kurumları, üniversiteler gibi çözümlerde kullanılmak üzere tasarlanan güvenlik kamera sistemleri, büyük ölçekteki tüm talepleri karşılayan bir yapıya sahiptir. 

Kayıt süresi talebe göre oluşturulmaktadır. Kamera sayısı uygulanacak bölgeye göre düzenlenmektedir. Tek bir sistemde 500 adet kameraya kadar kayıt çözümleri sunulabilmektedir.

Bu yapıda ip kamera , hd cvi kamera , analog hd ( ahd ) kameralar kullanılmakla beraber, ip kameralar tercih edilmektedir.

Santral Sistemleri Ankara Yapısal Kablolama Sistemleri Ankara REFERANSLAR Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara GALERİ Tüm Haberler ve Duyurular... HİZMETLERİMİZ Turnike Sistemleri Ankara FAYDALI BİLGİLER HAKKIMIZDA ANASAYFA Alarm Sistemleri Ankara Güvenlik Kamerasın da Önemli Olan. Görüntülü Diafon Sistemleri Ankara İLETİŞİM

Copyright © 2015 | Tüm hakları saklıdır.